www.Novitus-HD.pl
Drukarka fiskalna Novitus HD E Drukarka fiskalna Novitus HD E Drukarka fiskalna Novitus HD E

Drukarka fiskalna Novitus HD E Apteka

Apteczna drukarka, która umożliwia obsługę wycen leków gotowych i robionych na zamówienie, receptur, czy też wykonywanie raportów. To jednak nie wszystkie zalety urządzenia Novitus. HD E Apteka pozwala na obsługę gigantycznej bazy towarowej, nawet do 1 000 000 PLU, oraz na korzystanie z nazw produktów lub usług o długości 60 znaków. Poza tym, w urządzeniu zastosowano zaawansowany mechanizm drukujący, ekran z opcją wyświetlania reklam i moduł elektronicznej kopii paragonów, gromadzący istotne dane na karcie pamięci. Oto rozwiązanie technologiczne XXI wieku, dzięki któremu prowadzenie handlu stanie się skuteczne i przyjemne, jak nigdy wcześniej. Oto HD E Apteka!

Wydrukuje wycenę leku i recepturę

Drukarka rejestrującą marki Novitus idealnie radzi sobie podczas prowadzenia sprzedaży w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych bądź sklepach zdrowotno-kosmetycznych. Urządzenie zagwarantuje Ci dostęp do zestawu przydatnych wydruków, np. wyceny leków gotowych i tworzonych na zamówienie, receptur, czy też raportów. Postaw na drukarkę fiskalną Novitus HD E Apteka, która ułatwi i zautomatyzuje wykonywanie obowiązków w Twoim przedsiębiorstwie.

Wyświetla kolorowe animacje

Novitus HD E Apteka to drukarka rejestrująca z obszernym i jednocześnie kolorowym ekranem nabywcy. Wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 480 x 272 pikseli, pozwala na emitowanie animowanych reklam oraz ustawienie wybranej „skórki”. Dzięki temu urządzenie oferuje najwyższą jakość pojawiających się komunikatów, niezależnie od oświetlenia w miejscu prowadzenia handlu. Postaw na drukarkę najnowszej generacji i zyskaj w oczach klientów.

Zapisuje kopie paragonów na karcie pamięci

Dzięki tej drukarce fiskalnej zapomnisz o przechowywaniu wielu papierowych dokumentów. Urządzenie posiada bowiem moduł, który zapisuje kopie paragonów na karcie pamięci. Pozwoli Ci to na zmniejszenie kosztów wynikających z zakupu papieru, a ważne dane Twojego biznesu będą bezpieczne, jak nigdy wcześniej. Elektroniczną kopię będziesz mógł w każdej chwili zarchiwizować na komputerze lub na innym nośniku, np. na płycie DVD.

Gigantyczna baza towarowa - 1 000 000 PLU

Potrzebujesz drukarki rejestrującej, która obsłuży ogromną bazę PLU? HD E Apteka to świetny wybór! Po wcześniejszym zdefiniowaniu towarów lub usług w oprogramowaniu sprzedażowym, urządzenie obsłuży do 1 000 000 pozycji w bazie towarowej. Dzięki temu drukarka znajdzie zastosowanie zarówno w firmach, które mają wyjątkowo rozbudowaną ofertę, jak i w przedsiębiorstwach, które stale się rozwijają. Co więcej, każdemu z elementów asortymentu przypiszesz precyzyjne nazwy o maksymalnej długości 60 znaków!

Wbudowany obcinacz papieru, 2 szerokości rolki - 57 i 80 mm

Model HD E Apteka został wyposażony w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący marki Citizen. Urządzenie może używać rolek o szerokości 57 lub 80 mm, więc dostosujesz materiały eksploatacyjne do potrzeb Twojego biznesu. Oprócz tego, za sprawą profesjonalnego obcinacza papieru i błyskawicznego wydruku paragonów, obsługa klientów zawsze przebiega szybko i sprawnie. Nie zwlekaj, już teraz zacznij korzystać z praktycznego urządzenia fiskalnego.

NIP klienta, kod 2D, logo Twojego biznesu - wszystko na jednym paragonie!

Drukarka fiskalna HD E Apteka pozwoli Ci umieszczać niezbędne elementy na paragonach. Urządzenie wystawia dowody sprzedaży, które zawierają NIP nabywcy. Dzięki temu nie tylko dostosujesz handel do obowiązujących przepisów ale także zapewnisz klientom kompleksową obsługę. Dodatkowo, model HD E Apteka błyskawicznie drukuje faktury VAT, oferuje zdefiniowanie logo firmy na wystawianych dokumentach, czy też wydruk paragonów z kodami 2D.

Doskonale współpracuje z innymi urządzeniami

HD E Apteka doskonale sprawdza się podczas współpracy z innymi urządzeniami. Drukarka posiada aż 4 interfejsy komunikacyjne - 2 x RS-232, USB i LAN (Ethernet). Dzięki temu zdecydujesz, za pomocą którego złącza HD E będzie się komunikowała np. z komputerem lub terminalem komputerowym. Dodatkowo, wymiana informacji odbywa się poprzez najpopularniejsze protokoły komunikacyjne, więc skorzystasz z możliwości drukarki z zastosowaniem większości programów sprzedażowych.

Solidna konstrukcja i niewielkie wymiary

Niesłychane, że tak innowacyjne urządzenie zajmuje tak niewiele miejsca. Wymiary drukarki to tylko 192 x 350 x 178 mm (długość, wysokość, szerokość), więc nie będziesz miał żadnego kłopotu z ustawieniem jej na stanowisku sprzedaży. Model HD E to także niezwykle solidna obudowa, która gwarantuje odporność na intensywne użytkowanie. Czas na niezawodną drukarkę rejestrującą w Twojej firmie!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus HD!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna
Novitus Deon Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij