www.Novitus-HD.pl
Drukarka fiskalna Novitus HD E Drukarka fiskalna Novitus HD E Drukarka fiskalna Novitus HD E

Drukarka fiskalna Novitus HD E

Przełomowa drukarka fiskalna - pierwsza z kolorowym ekranem klienta, który wyświetla filmy reklamowe. Novitus HD E zrealizuje kopię paragonu w formie elektronicznej, obsłuży ogromną bazę PLU, nawet 1 000 000 pozycji towarowych, wydrukuje na potwierdzeniu sprzedaży NIP klienta, dowolną grafikę, np. logo Twojej firmy, a także nazwy towarów lub usług o długości 60 znaków. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w 4 porty - 2 x RS-232, USB i LAN - dzięki czemu świetnie spisuje się podczas współpracy z komputerem lub terminalem komputerowym, jak również jest dostępne w 2 wariantach konstrukcyjnych: z ekranem zintegrowanym lub wolnostojącym. HD E - zaawansowana technologicznie drukarka, która zwiększy prestiż Twojej oferty.

Ekran klienta, który wyświetla kolorowe animacje

Novitus HD E to pierwsza drukarka rejestrująca z tak obszernym i kolorowym ekranem. Wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 480 x 272 pikseli, umożliwia wyświetlanie animacji reklamowych oraz ustawienie dowolnej „skórki”. Dzięki temu urządzenie marki Novitus oferuje czytelność pojawiających się komunikatów, bez względu na oświetlenie w miejscu pracy. Dodatkowo, model HD E jest dostępny w 2 wersjach konstrukcyjnych - z ekranem zintegrowanym lub wolnostojącym. Postaw na drukarkę fiskalną, która spowoduje że Twoja firma zyska w oczach klientów.

Drukarka fiskalna Novitus HD E - Realizuje kopie paragonów w formie elektronicznej

Realizuje kopie paragonów w formie elektronicznej

Dzięki tej drukarce zapomnisz o składowaniu wielu papierowych wydruków. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w moduł, który realizuje kopie paragonów na karcie pamięci. Pozwoli Ci to na zmniejszenie wydatków związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych, a istotne dane Twojej firmy będą bezpieczne, jak nigdy dotąd. W każdej chwili będziesz mógł wykonać backup elektronicznej kopii na komputerze lub na innym nośniku, np. na płycie DVD. Postaw na XXI wiek w dziedzinie prowadzenia ewidencji.

Drukarka fiskalna Novitus HD E - Ogromna baza PLU - 1 000 000 pozycji towarowych

Ogromna baza PLU - 1 000 000 pozycji towarowych

Poszukujesz drukarki rejestrującej, która obsłuży gigantyczną bazę PLU? Novitus HD E to świetny wybór! Po wcześniejszym zdefiniowaniu towarów lub usług w programie do zarządzania sprzedażą, urządzenie będzie w stanie obsłużyć nawet 1 000 000 pozycji w bazie towarowej. Dzięki temu drukarka sprawdzi się zarówno w firmach, które mają rozbudowaną ofertę, jak i w przedsiębiorstwach, które stale się rozwijają.

Drukarka fiskalna Novitus HD E - Praktyczny obcinacz papieru, 2 szerokości papieru

Praktyczny obcinacz papieru, 2 szerokości papieru

Model HD E wyposażono w wydajny i wytrzymały mechanizm drukujący marki Citizen. Urządzenie może używać rolek o szerokości 57 lub 80 mm, więc będziesz mógł dopasować materiały eksploatacyjne do bieżących potrzeb. Co więcej, dzięki profesjonalnemu obcinaczowi papieru, obsługa klientów zawsze przebiega szybko i sprawnie. Nie zwlekaj, zacznij korzystać z praktycznej drukarki fiskalnej.

Drukarka fiskalna Novitus HD E - Długie, nawet 60-znakowe nazwy towarów lub usług na paragonach

Długie, nawet 60-znakowe nazwy towarów lub usług na paragonach

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z 14 marca 2013 roku, urządzenie fiskalne, z którego korzystasz, powinno umożliwiać wystawianie paragonów z nazwami towarów lub usług o długości co najmniej 12 znaków. Dzięki tej drukarce dostosujesz prowadzenie sprzedaży do obowiązującego prawa. Novitus HD E pozwala bowiem na drukowanie paragonów z nazwami elementów asortymentu o długości aż 60 znaków. Innowacyjne urządzenie, z którym precyzyjna identyfikacja towarów lub usług jest dziecinnie prosta.

Drukarka fiskalna Novitus HD E - NIP klienta, kod kreskowy 2D, logo Twojej firmy -wszystko na paragonie

NIP klienta, kod kreskowy 2D, logo Twojej firmy -wszystko na paragonie

Drukarka Novitus umożliwi Ci umieszczenie wszystkich niezbędnych elementów na paragonie. Urządzenie wystawia potwierdzenia sprzedaży, na których mogą się znajdować: NIP nabywcy, dowolna grafika, np. logo Twojego biznesu, a także kody 2D. Co więcej, drukuje faktury VAT. Novitus HD E - przełom na rynku urządzeń fiskalnych.

Drukarka fiskalna Novitus HD E - Idealnie współpracuje z innymi urządzeniami

Idealnie współpracuje z innymi urządzeniami

Novitus HD E doskonale spisuje się podczas współpracy z innymi urządzeniami. Drukarka posiada aż 4 porty - 2 x RS-232, USB i LAN. Będziesz mógł zdecydować, za pomocą którego złącza model HD E będzie się komunikował np. z komputerem lub terminalem komputerowym. Dodatkowo, transmisja danych odbywa się poprzez popularne na polskim rynku protokoły komunikacyjne, więc skorzystasz z możliwości drukarki z zastosowaniem praktycznie każdego oprogramowania sprzedażowego.

Drukarka fiskalna Novitus HD E - Nowoczesna, solidnie wykonana i niewielka

Nowoczesna, solidnie wykonana i niewielka

Niesamowite, że tak funkcjonalne urządzenie zajmuje tak niewiele miejsca. Wymiary drukarki to jedynie 192 x 350 x 178 mm (długość, wysokość, szerokość), więc nie będziesz miał najmniejszego problemu z ustawieniem jej na stanowisku pracy. HD E to także niezwykle solidna obudowa, która zapewni odporność na długotrwałą eksploatację.

Stworzysz indywidualny harmonogram emitowania reklam

Funkcje obecne w drukarce fiskalnej Novitus HD E znacznie usprawnią codzienne wykonywanie zadań firmowych. Urządzenie gwarantuje zarówno proste monitorowanie przeglądów technicznych (rejestrowanych w pamięci), jak i zaprogramowanie 256 grafik (umieszczanych na dokumentach dołączanych do paragonu). Dodatkowo, HD E umożliwi Ci stworzenie indywidualnego harmonogramu wyświetlania reklam - zależnego od pory i dnia tygodnia. Chcesz zainstalować zaawansowaną techniczne drukarkę fiskalną? Urządzenie Novitus będzie świetną inwestycją?

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus HD!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Online

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal HD Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij