www.Novitus-HD.pl
Drukarka fiskalna Novitus HD II Online Drukarka fiskalna Novitus HD II Online Drukarka fiskalna Novitus HD II Online

Drukarka fiskalna Novitus HD II Online Apteka

Drukarka fiskalna dla apteki, która cechuje się wysokimi parametrami technicznymi, zaawansowaną funkcjonalnością i solidnym wykonaniem. Urządzenie marki Novitus oferuje m.in. bardzo szybkie emitowanie różnego typu dokumentów, płynną łączność z innymi ogniwami systemu oraz obsługę nawet 1 000 000 pozycji PLU, które zostaną skonfigurowane w programie sprzedażowym. Oprócz tego, HD II Online Apteka pozwala na wydawanie wydruków dotyczących leków przygotowywanych na zamówienie, jak również na umieszczanie niezbędnych informacji na paragonach, np. adnotacji na temat refundacji. A dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość wyboru wersji konstrukcyjnej - z ekranem standardowym lub wolnostojącym.

Wszystkie niezbędne funkcje i wydruki apteczne

Ta drukarka rejestrującą od Novitus idealnie sprawdzi się podczas prowadzenia sprzedaży w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych albo sklepach zdrowotno-kosmetycznych. Urządzenie zaoferuje Ci obsługę wszystkich istotnych dokumentów, np. wycen leków gotowych i robionych na zamówienie, receptur, jak również niezbędnych raportów kasowych. Ponadto, drukarka HD II Online Apteka umożliwia uwzględnianie refundacji na wystawianych paragonach. Postaw na nowoczesne urządzenie, które ułatwi i zautomatyzuje pracę w Twoim przedsiębiorstwie.

Drukarka, która spełnia kryteria systemu online

Drukarka marki Novitus spełnia wszystkie kryteria systemu online. Urządzenie zapewnia automatyczne transmitowanie niezbędnych danych do Centralnego Repozytorium Kas, m.in. informacji dotyczących wystawionych paragonów i raportów fiskalnych oraz wykonanych przeglądów serwisowych. Co więcej, Novitus HD II Online Apteka pozwala na wybór sposobu współpracy z systemem Ministerstwa Finansów. W standardzie łączność z Centralnym Repozytorium Kas odbywa się przez LAN (Ethernet), ale urządzenie da się też opcjonalnie rozbudować o komunikację Wi-Fi lub GSM. Dzięki temu dostosujesz drukarkę do sieci dostępnej w Twoim przedsiębiorstwie.

Obszerny ekran w 2 wersjach konstrukcyjnych

Przy zamawianiu tej drukarki online możesz zdecydować, która wersja konstrukcyjna urządzenia trafi do Twojej firmy. Zaawansowany model od Novitus jest oferowany albo z ekranem zintegrowanym (na chorągiewce), albo z wyświetlaczem wolnostojącym (zamontowanym na słupku). HD II Online Apteka w obydwu wariantach pozwala na emitowanie grafik, filmów oraz innego typu komunikatów w trybie High Color. Dodatkowo, ekran TFT tej drukarki ma wielkość aż 4,3” i wyświetla obraz w rozdzielczości 480 x 272 piksele.

Wydruk dokumentów z szybkością 54 linii/s

Model HD II Online Apteka już w standardzie posiada wbudowany obcinacz, który oferuje udostępnianie estetycznie odciętych dokumentów, np. paragonów. A to nie jedyna zaleta mechanizmu obecnego w tym urządzeniu. Technologia zastosowana w HD II Online Apteka bardzo szybko emituje dokumenty - z prędkością aż 54 linii/s! - i zapewnia dziecinnie łatwą instalację materiału eksploatacyjnego. Poza tym, 100-metrowa rolka papieru, używana przez to urządzenie, może mieć szerokość 57 lub 88 mm. Postaw na drukarkę fiskalną online z wydajnym mechanizmem termicznym!

Bezpieczne przechowywanie danych w pamięci chronionej

Drukarka HD II Online Apteka automatycznie archiwizuje dane o prowadzonej ewidencji - w formie elektronicznej, w pamięci chronionej. Wspomniane rozwiązanie sprawi, że ważna dokumentacja firmowa nie będzie narażona na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych (jak ma to miejsce z papierowymi wydrukami). Poza bezpieczeństwem zapisywanych danych, pamięć chroniona drukarki HD II Online Apteka oferuje też łatwe przeglądanie zgromadzonych informacji. Wystarczy wykorzystać w tym celu aplikację przygotowaną przez Novitus.

Obsłuży nawet do 1 000 000 pozycji PLU

HD II Online Apteka to zaawansowana drukarka, która poradzi sobie nawet z gigantycznym asortymentem. W przypadku tego urządzenia możliwa jest współpraca z bazą towarową zawierającą do 1 000 000 PLU. Skonfigurowane wcześniej produkty lub usługi da się także podzielić na dowolną liczbę kategorii, co usprawnia np. ustawienie rabatów na wybrane elementy firmowej oferty. Poza tym, HD II Online Apteka zapewnia wystawianie paragonów fiskalnych z bardzo długimi nazwami pozycji towarowych - nawet do 60 znaków. Produkty lub usługi, umieszczane na takich dokumentach, mogą też posiadać 3-liniowe opisy.

Płynna komunikacja z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym

Drukarka fiskalna Novitus HD II Online Apteka nie tylko płynnie współpracuje z pozostałymi urządzeniami w firmie, ale także jest zgodna z popularnymi programami do zarządzania handlem i magazynem. Ten model obsługuje powszechnie stosowane interfejsy i protokoły komunikacyjne. Co więcej, Novitus HD II Online Apteka można bezpośrednio połączyć zarówno z komputerem POS czy szufladą na pieniądze, jak i innymi urządzeniami. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami powoduje, że do tej drukarki da się podłączyć m.in. wagę elektroniczną lub terminal płatniczy. A dodatkową zaletą HD II Online Apteka jest możliwość rozszerzenia o opcjonalne moduły do współpracy bezprzewodowej - Bluetooth, Wi-Fi, GPRS.

Kompaktowa, szczelna i elegancka obudowa

Niewątpliwą zaletą tej drukarki rejestrującej jest niezwykła dbałość o jakość wykonania. HD II Online Apteka posiada solidną i szczelną obudowę, która dodatkowo charakteryzuje się eleganckim wzornictwem. Poza tym, urządzenie nie zajmie dużo powierzchni na stanowisku obsługi klientów w siedzibie Twojej firmy. Wymiary drukarki, w wersji ze zintegrowanym ekranem, wynoszą raptem 178 x 350 x 190 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Natomiast urządzenie w wariancie z wolnostojącym wyświetlaczem zapewni Ci jeszcze wygodniejsze zaaranżowanie stanowiska pracy. Oto innowacyjna, wielozadaniowa i niezawodna drukarka fiskalna. Oto HD II Online Apteka!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus HD!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Elzab Mera Online

Drukarka fiskalna
Elzab Mera Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij