www.Novitus-HD.pl
Drukarka fiskalna Novitus HD II Online Drukarka fiskalna Novitus HD II Online Drukarka fiskalna Novitus HD II Online

Drukarka fiskalna Novitus HD II Online

Model HD II Online jest zaawansowaną technologicznie i wydajną drukarką marki Novitus, która posiada wysokie parametry oraz zapewnia szeroki zakres funkcji. Urządzenie oferuje nie tylko wybór sposobu komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas i przechowywanie firmowych dokumentów w pamięci chronionej, ale również płynną łączność z systemem sprzedaży. Novitus HD II Online obsługuje bowiem zróżnicowane interfejsy komunikacyjne. Ponadto, ta drukarka fiskalna gwarantuje obsługę nawet 1 000 000 pozycji towarowych, wystawianie paragonów z prędkością 54 linii/s oraz emitowanie stworzonych wcześniej grafik i filmów - na kolorowym ekranie TFT. Sięgnij po nowoczesną technologię sprzedaży marki Novitus, która będzie ważnym ogniwem systemu funkcjonującego w Twojej firmie!

Drukarka, która spełnia kryteria systemu online

Drukarka rejestrująca Novitus spełnia wszystkie kryteria systemu online.Urządzenie zapewnia automatyczne transmitowanie danych do CRK (Centralnego Repozytorium Kas), np. informacji dotyczących emitowanych paragonów i raportów fiskalnych oraz wykonywanych przeglądów technicznych. Co więcej, HD II Online pozwala na wybór sposobu współpracy z systemem teleinformatycznym MF. W podstawowej konfiguracji łączność z Centralnym Repozytorium Kas odbywa się przez Ethernet (LAN), ale do wyboru jest również opcjonalna komunikacja Wi-Fi lub GSM. Dzięki temu pasujesz swoją drukarkę do sieci dostępnej w Twoim przedsiębiorstwie.

Obszerny ekran w 2 wariantach konstrukcyjnych

Przy zamawianiu tej drukarki fiskalnej online możesz zdecydować, która wersja konstrukcyjna urządzenia trafi do Twojego przedsiębiorstwa. Model od Novitus jest dostępny albo z ekranem zintegrowanym (na chorągiewce), albo z wyświetlaczem wolnostojącym (zamontowanym na słupku). HD II Online w obydwu wersjach konstrukcyjnych zapewnia emitowanie grafik, filmów oraz wielu innych komunikatów w trybie High Color. Dodatkowo, ekran TFT tej drukarki fiskalnej ma wielkość 4,3” i działa w rozdzielczości 480 x 272 piksele.

Wydajny mechanizm termiczny z obcinaczem

Model HD II Online już w standardzie wyposażono w obcinacz, który zapewnia udostępnianie estetycznie odciętych dokumentów, np. paragonów fiskalnych. A to nie jedyny atut mechanizmu termicznego tego urządzenia. Technologia zastosowana w HD II Online szybko emituje dokumenty - z prędkością aż 54 linii/s! - oraz zapewnia łatwą wymianę materiału eksploatacyjnego. Ponadto, 100-metrowa rolka papieru, wykorzystywana przez urządzenie, może mieć 57 lub 80 mm szerokości. Postaw na drukarkę online z niezawodnym i wydajnym mechanizmem termicznym!

Komfort i bezpieczeństwo dzięki pamięci chronionej

Drukarka HD II Online automatycznie archiwizuje dane o prowadzonej ewidencji - cyfrowo, w pamięci chronionej. Wspomniana funkcjonalność sprawi, że ważna dokumentacja firmy nie będzie narażona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych (jak ma to miejsce z papierowymi wydrukami). Oprócz bezpieczeństwa danych, pamięć chroniona drukarki HD II Online oferuje też łatwe przeglądanie zgromadzonych informacji. W przypadku tego urządzenia można wykorzystać w tym celu aplikację od Novitus.

Obsłuży nawet 1 000 000 PLU

HD II Online od Novitus to wszechstronna drukarka rejestrująca, która poradzi sobie nawet z wyjątkowo rozbudowanym asortymentem. W przypadku tego urządzenia możliwa jest współpraca z bazą towarową zawierającą do 1 000 000 PLU. Skonfigurowane wcześniej produkty lub usługi da się też podzielić na dowolną liczbę grup, co upraszcza m.in. wprowadzenie rabatów na konkretne elementy oferty. Oprócz tego, HD II Online zapewnia emitowanie paragonów z długimi nazwami pozycji towarowych - nawet do 60 znaków. Wszystkie produkty lub usługi, znajdujące się na takich dowodach sprzedaży, mogą również posiadać 3-liniowe, dodatkowe opisy.

Niezawodne działanie w systemie sprzedaży

Drukarka HD II Online nie tylko płynnie współpracuje z innymi urządzeniami w firmie, ale także jest zgodna z popularnymi programami do zarządzania sprzedażą i magazynem. Ten model wyposażono w powszechnie stosowane porty i protokoły komunikacyjne. Oprócz tego, Novitus HD II Online może zostać bezpośrednio połączona zarówno z terminalem komputerowym czy szufladą na pieniądze, jak i innymi urządzeniami. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami sprawia, że do drukarki da się podłączyć m.in. wagę elektroniczną lub terminal płatniczy. A dodatkowym atutem modelu HD II Online jest możliwość zastosowania opcjonalnych modułów do bezprzewodowej transmisji danych - Bluetooth, Wi-Fi, GPRS.

Wystawi paragon z NIP-em nabywcy, kodem kreskowym i logo firmy

Technologia wydruku, w modelu HD II Online, wyróżnia się zarówno wysokimi parametrami technicznymi, jak i bogatą funkcjonalnością. Urządzenie może wystawić paragon fiskalny zawierający m.in. logo przedsiębiorstwa, NIP nabywcy korzystającego z usług firmy czy kod 2D. Ponadto, Novitus HD II Online obsłuży nawet 1 024 zaprogramowanych wcześniej grafik do wydruku, zaoferuje oszczędne zużycie rolki papieru termicznego oraz pozwala na błyskawiczne emitowanie faktur VAT i wielu różnych dokumentów niefiskalnych (z funkcją skonfigurowania wielkości czcionki).

Do 1 000 wydruków na zasilaniu bateryjnym

W przypadku tej drukarki fiskalnej nie będziesz martwił się o to, że nieoczekiwany brak prądu za każdym razem wymusi zaprzestanie obsługi nabywców. HD II Online została wyposażona w wytrzymały akumulator LiFePO4, który zapewnia ciągłość działania urządzenia nawet bez zasilania z zewnątrz. Bateria tej drukarki fiskalnej, przy całkowitym naładowaniu, pozwala na wystawienie maksymalnie 1 000 dokumentów. Zainwestuj w pełną energii technologię sprzedaży, która zadba również o interesy Twojej działalności!

Kompaktowa, wytrzymała i elegancka obudowa

Atutem tej drukarki fiskalnej jest dbałość o jakość wykonania. HD II Online posiada wytrzymałą obudowę, która dodatkowo odznacza się eleganckim designem. Ponadto, urządzenie nie zajmie dużo przestrzeni na stanowisku obsługi klientów w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa. Wymiary tego modelu, w wersji z ekranem na chorągiewce (zintegrowanym), wynoszą zaledwie 178 x 350 x 190 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Z kolei urządzenie w wariancie z wolnostojącym wyświetlaczem pozwoli Ci na jeszcze skuteczniejsze zaaranżowanie miejsca pracy. Oto nowoczesna, wielofunkcyjna i wytrzymała drukarka fiskalna. Oto Novitus HD II Online!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus HD!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Bono Online

Drukarka fiskalna
Novitus Bono Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij